2. ЯК ЗРОБИТИ КРАСОТУ ?

Паркет МуйракатиараРізні вироби з деревини також потребують і різних технологічних процессів виготовлення, як результат – різне обладнання, різна сировина, комплектуючі і технологічний досвід. Рідко зустрічається фірма, котра може якісно виготовляти весь спектр дерев’яних виробів.

Тому у кожному будівельному проекті, де бачимо  дерев’яні поверхні, ми повинні розуміти, що замовити виготовлення дерев’яних виробів доцільно поділити, як мінімум, на два підрядника-виконавця столярних робіт: це ті, що краще виробляють шпоновані вироби, такі як внутрішні меблі, плоскі стінові і потолочні панелі, тощо. І тих, хто працює з МАСИВОМ деревини, а саме масивна підлога, сходи, підвіконня, рейковий декор, об’ємні 3-D панелі, обшивка стін і стель масивною дошкою, підшивка балконів і дахів, зовнішні тераси, альтанки, огорожі і забори.

Це корелюється з місцем використання, — ззовні чи всередині приміщень; механічною стійкістю (ресторан/офіс чи невелика квартира) і з вартістю виробів.  Як правило, шпоновані і ламіновані вироби менш стійкі до екстремальних і зовнішніх умов експлуатації, менш довговічні. Вони застосовуються тільки всередині приміщень, їх собівартість дешевше, порівняно з виробами з масиву деревини (меблі з піддонів не беремо до уваги ))).

Також, щоб зробити дерев’яний інтер’єр, замовнику  замало мати справу з гарною столярною фірмою. Об’єму знань і досвіду виробника може не вистачити при відпрацюванні питання яку тропічну деревину і де можна безпечно і з гарантованою якістю купити. Щоб купити імпортний матеріал треба розуміти не тілько що купляти, а і де купляти. А ці знання дають тільки багаторічні торгові зв’язки і десятки подорожей по лісообробним підприємствам всього світу. 

ПОПЕРЕДЖЕННЯ.   Час від часу маємо такі звернення від громадян:

 « Ми тут привезли в Одесу (Черкаси, Дніпро…) контейнер Тіку, чи Іроко, чи ще чогось… Нам воно вже не потрібно, ми передумали… А Ви ж займаєтесь?… от ми Вам по собівартості отдамо…»  При перевірці «пропозиції» виявляється, що то зовсім не Тік чи Іроко. Або Тік, але 7-го сорту. А скільки ще є «самостійних» людей, до котрих навіть нічого і не приїхало. Відіслали гроші у «голодаючу Африку», і на тому спасибі.)))

 

Продовження далі….